Koltuk Yıkama

Koltuk & Yatak Yıkama Hizmetimiz

Koltuk ve yatak yıkama nasıl yapılır sorusu en çok sorulan sorular arasındadır.
Koltuk ve yatak Yıkama işlemi; 80 Derece (Neredeyse kaynar) su, anti bakteriyel ve organik temizlik ilaçları (Özellikle Mite “ev akarı” öldürücü özellikli) ve profesyonel koltuk yıkama makineleri ile yapılır.

Koltuk ve yatak yıkama hizmetimiz yerinde (mobil) koltuk yıkama işlemi olup, siz neredeyseniz yıkama ekibimiz oraya gelmektedir. Yani koltuk yıkama işlemi evinizde yapılmakta olup, ortalama işlem süresi 1 saattir. Güçlü vakum özellikli makineler ile vakumlayarak yapılan kurutma işleminin ardından yıkanan koltuklarınız ortalama 6-7 saatte kuruyarak tertemiz hale gelmektedir.

Koltuklarınızı temiz tutmanın bazı yolları vardır fakat malesef bunlar da bazı zamanlar yeterli gelmeyebiliyor koltuklarımızın renkleri değişiyor, kararmalar ve solmalar olabiliyor. Üzerine yiyecek ve içecekler dökülüyor. Ve ne yazıkki bunlara bazen hiçbir zaman engel olamıyoruz.

Koltuklarınızı temiz tutmak için üzerlerine örtü örtmek bir süre etkili olsada; modelini, desenini severek aldığınız koltuklarınızın yüzlerini başka örtülerle kapatmak zorunda kaldığınız için pekde içinize sinmiyor olabilir. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile örtüsüz olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel makinelerimiz ile yıkanan koltuklarınız ilk günkü gibi tertemiz duruma gelecek ve %100 hijyene kavuşacak.

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Vardır?

  • Oturma Grubu Yıkama
  • Çekyat Takımı Yıkama
  • Berjer Yıkama
  • Tek ve Çift Kişilik Yatak Yıkama
  • Sandalye Yıkama
  • Kafe & Restorant Koltuk, Berjer, Puf, Sedir ve Loca Yıkama
Bizi Arayın